Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu ma miejsce w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z użyciem lasera VARILITE, zaliczanego do wyjątkowo uniwersalnych urządzeń. Ta nieszkodliwa metoda zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co gwarantuje: natychmiastowy rezultat zamykania naczynek, zadowolenie pacjentów, bezinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Zrobione przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emitowaniu wiązek energii przechodzącej na konkretną głębokość w strefy tkanki skórnej i częściowo jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadza do zaciśnięcia się oraz niszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie tych procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, które je otaczają, a potem całkowicie zanika.

Dochodzi do zamykania rozszerzonych naczynek, zredukowania liczby naczyniaków rubinowych oraz obkurczenia rumienia. Nowocześnie zaprojektowane urządzenie pozwoli na wykorzystanie podwojonej długości fali, co umożliwia pozbywać się drobnych, jak i większych zmian naczyniowych. Za każdym razem właściwości lasera dopasowane są do indywidualnych oczekiwań klientki. Specjaliści podejmą się domykania naczynek na nosie oraz na całych nogach. Kosztorys wraz z opisem zabiegu opublikowane są na witrynie www.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecane publikacje, wybrane dla ciebie:

Dodaj komentarz